Rasta 6 prekės(-ių).
−15%
Bokseriai 2GMH-006 GIFT BOX Mėlyna-raudona
2 vnt. vyriškų bokserių, kurie tiks kaip kalėdine dovana. Vieni raudona, su langeliais, kiti tamsiai mėlyni, dengti stilingu raštu. Elastinis juosmuo su prekės ženklo logotipu. Minkštas, kokybiškas medvilninis audinys, profiliuotas priekis. Bokseriai supakuoti į dailią, firminę gamintojo dėžutę. Sudėtis: 95% medvilnė, 5% elastanas.
21,80 €
25,65 €

Atlantic


Medvilnė DĖMESIO! Atostogaujame. Pristatymas numatomas spalio 4-5 dienomis.


−15%
Bokseriai 2GMH-007 GIFT BOX Mėlyna tamsiai
2 vnt. vyriškų bokserių, kurie tiks kaip kalėdine dovana. Abeji dengti nedideliu teminiu spaudiniu. Patogi, minkšta guma su raudona juostele ir prekės ženklo logotipu ties juosmeniu. Medvilninis mezginys, aukštos kokybės, profiliuotas priekis. Bokseriai supakuoti į dailią, firminę gamintojo dėžutę. Sudėtis: 95% medvilnė, 5% elastanas.
21,80 €
25,65 €

Atlantic


Medvilnė DĖMESIO! Atostogaujame. Pristatymas numatomas spalio 4-5 dienomis.


−15%
Kelnaitės 3MP-095 3-pack Navy Blue, Melnaze Grey, Navy Blue | Mėlyna su melandžo pilka
Kalbant apie patogumą, „Atlantic“ prekės ženklas siekia podiumo - aukštos kokybės, patvarus medvilninis audinys, kontrastingi, profiliuojami šoniniai pjūviai, minkšta guma ties juosmeniu ir pjūvis, puikiai tinkantis kūnui. Poveikis? - 3 pakuotės 3MP-095. Rinkinyje yra 2x tamsiai mėlynos ir 1x pilkos spalvos trumpikės. Sudėtis: 95% medvilnė, 5% elastanas.  Dėmesio: prekės aprašymas išverstas mašininiu būdu (Google Translate), todėl gali būti stiliaus ar kitokių klaidų. Spalva: Mėlyna su melandžo pilka
21,80 €
25,65 €

Atlantic


Mėlyna su melandžo pilka DĖMESIO! Atostogaujame. Pristatymas numatomas spalio 4-5 dienomis.


Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Atlantic