Jei prekė Jums netiko ar nepatiko, daugeliu atveju ją galima grąžinti arba pakeisti. Keisti galima į kitą dydį, spalvą ar modelį. Jokių apribojimų nėra. Jei keičiamų prekių suma skirtųsi, mes grąžinsime skirtumą arba paprašysime sumokėti priemoką, jei tokia atsirastų.

Kaip grąžinti arba keisti prekes

Pirmas žingsnis

Prisijunkite prie savo paskyros. Naudokite tuos pačius prisijungimo duomenis (elektroninio pašto adresas ir slaptažodis), kuriuos naudojote apsipirkimo metu. 

Paspaudę ant savo Vardo bei pavardės pateksite į savo paskyros valdymo bloką:

1.png

Antras žingsnis

Atsidarykite užsakymų istoriją ir informaciją. Jums tereikia paspausti nuorodą šoniniame meniu "Užsakymai". Atsidarys langas su visų Jūsų atliktų užsakymų sąrašu.

Trečias žingsnis

Prie užsakymo, iš kurio norite grąžinti prekę ar prekes rasite nuorodą "Grąžinti". Spauskite ant šios nuorodos ir atsidarys langas su išsamia informacija apie Jūsų atliktą užsakymą:

Ketvirtas žingsnis

a) Pažymėkite varnelę prekę ar prekes,kurias norite grąžinti,

b) Pasirinkite kiekį (jei pirkote 1 vientą, nieko keisti nereikia)

c) Parašykite savo pastabas bei  pageidavimus.  Pvz., jei darote keitimą, nurodykite į kokią prekę ar dydį norėtumėte keisti.

Viską atlikus, spauskite žemiau esantį mygtuką "Pateikti grąžinimo prašymą", kaip parodyta paveikslėlyje:

Po šių veiksmų, mes per 1 darbo dieną patikrinsime ar nepraleistas grąžinimo terminas ir atsiųsime patvirtinimą, jog laukiame siuntinio

Pektas žingsinis

Tuomet pereisime prie paskutinio žingsnio: - Grąžinimo/keitimo formos atsispausdinimo bei prekių išsiuntimo:

Prisijunkite prie savo paskyros ir paspauskite meniu nuorodą "Vykdomi grąžinimai"

Lentelėje matysite stulpelį Grąžinimo forma, o atitinkamame langelyje - "Spausdinti" (arba parsisiųsti).

Paspaudę ant šios nuorodos, parsisiųsite ją į savo kompiuterį. Atspausdinkite, pasirašykite, įrašykite, jei reikia, trūkstamą informaciją.

SVARBU: Pridėkite šią formą kartu su grąžinamomis prekėmis. Be formos mes nežinosime kieno tai grąžinimas ir procesas nebus pradėtas.

Lauksime Jūsų siuntinuko.